15. 4. 2020

Obudimo spomin na še eno izmed iger, ki se jo dandanes otroci redko igrajo, lahko pa se jo igrate v krogu družine. S to igro krepimo pozornost in hitro odzivanje na znake in besede.

5. teden- Pozabljene igre- Leti leti

8. 4. 2020

Danes predlagam igro, ki jo dobro poznate in jo sicer lahko igrate na ploščadi pred šolo. Zelo preprosto pa jo lahko igrate tudi doma.

4. teden- Pozabljene igre- Ristanc

2. 4. 2020

Začnimo dan s plesom. zaplešite Minioni Zumbo za otroke.

1.4. 2020

Danes sem vam pripravila eno izmed iger, ki so v današnjem času praktično pozabljene, lahko pa se jo igrate notri.

3. teden- Pozabljene igre- Kovance pihat

26. 3. 2020

Dragi učenci podaljšanega bivanja!

V teh dneh, ko so vaši možgančki še posebej obremenjeni, saj morate veliko dela opraviti sami ob pomoči vaših staršev, je še toliko bolj pomembno, da si vzamete kratek odmor in se malo razgibate. Morda se z bratcem ali sestrico lahko igraš kakšno igro, ki je že pozabljena, saj so se jo igrali tvoji starši ali pa celo stari starši. Skušali se bomo spomniti kakšne.

2. teden- Sreda- Vremenska joga

2. teden- Četrtek- Razmigajmo se (video je sicer v angleščini, a boste gotovo razumeli vaje)