27. 3. 2020 Dragi šestošolci! Že veste, katere so najvišje stavbe na svetu? Katera stavba pa je najvišja v Sloveniji? To je tema današnje naloge pri zgodovini, ki vas že čaka v spletni učilnici. Uspešno delo vam želim.

20. 3. 2020 Učenci 6. a razreda, danes sem vam na elektronske naslove posredovala delovno gradivo, s katerim boste utrdili znanje o značilnostih gradbeništva pred 200 leti.

Želim vam uspešno reševanje nalog in vas lepo pozdravljam.

Dragi šestošolci! Na tem mestu boste dobili pomembne informacije o poteku pouka zgodovine na dalavo. Natančna navodila o delu in delovno gradivo boste prejeli na elektronske naslove. Če boste pri delu naleteli na težave, me o tem obvestite po elektronski pošti (mateja.bevc@ponikva.si).