31. 3. 2020 Pozdravljeni sedmošolci, ker naša komunikacija v spletnih učilnicah že dobro potaka, obveščanje o dodeljenih nalogah na tej spletni strani ni več potrebno. Tam vas že čaka nova naloga.

26. 3. 2020 – Sedmošolci, v spletni učilnici vas čaka novo navodilo za pouk zgodovine.Učna snov je že povezana z novim zgodovinskim obdobjem, to je srednjim vekom, s katerim se bomo ukvarjali do konca šolskega leta. Pri prvi uri tega obdobja boste spoznali, kdo so bila barbarska ljudstava, ki so vdirala na ozemlje Rimskega imperija in kako so živela. Uspešno delo vam želim.

24. 3. 2020   Pozdravljeni, pouk na daljavo se je tudi pri zgodovini preselil v spletno učilnico. Po elektronski pošti je bilo na vaše naslove poslano vabilo za vstop vanjo. Potrdite ga ins e mi pridružite. Tam vas čaka kviz Kahoot, s katerim boste utrjevali znanje o Rimskem imperiju. Kviz lahko rešite večkrat in izboljšujete svoj rezultat.

______________________________________________________________________________________________

19. 3. 2020 – Pozdravljeni! Četrtek je ponovno dan za zgodovino. Danes bomo primerjali vsakdanje življenje Grkov in Rimljanov. Na elektronski naslov sem vam poslala delovno gradivo.

17. 3. 2020 – Pozdravljeni sedmošolci. Danes sem vam na elektronski naslov posredovala delovno gradivo za zgodovino. Prepričana sem, da tale izziv ne bo pretežak, če se bo pa kje zataknilo, me o tem obvestite.

Pozdravljeni! Na tem mestu boste dobili informacijo o delovnem gradivu za zgodovino, ki vam po poslano na vaš elektronski naslov. Imate s prejemanjem pošte, razumevanjem navodil ali reševanjem nalog težave? Pišite na moj elektronski naslov.