Spoštovani starši in učenci!

V času zaprtja šolskih vrat poskušajte trenutne neprijetne razmere izkoristiti, da skupaj preživite prijetne trenutke v naravi. Če ste zdravi, se čim večkrat odpravite na sprehod ali izlet v neokrnjeno naravo. Iščite lokacije, ki niso množično obiskane. Pri tem bodite čim bolj igrivi, tako starši kot otroci. Na izletu/sprehodu vključite različne oblike gibanja. Tecite, lovite se, iščite zaklade, izvajajte različne vaje za moč … Uporabite svojo domišljijo, da popestrite skupne trenutke. Dovolite si biti otroci, tudi starši. Tako boste kljub vsem priporočilom in prepovedim za druženje aktivno in kvalitetno preživeli prihajajoče dni. To je tudi največ kar lahko naredite pri šolskem predmetu ŠPORT.

Gibalne dejavnosti v naravi in doma-priporočila

Andrej Podgoršek, prof.

Še nekaj športnih vsebin za I. triado.